تاریخچه

شرکت مهندسی اسکوجم از سال ۱۳۷۳ تأسیس و از سال ۱۳۸۱ با مدیریت آقای پویا هرندی در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تأسیسات مکانیکی ساختمانی و صنعتی فعالیت خود را آغاز نمود. با ورود مصالح نوین به عرصه صنعت ساختمان و تحول در نحوه ساخت و ساز و معماری پروژه‌ها، نیاز به تخصص در طراحی و اجرای این سیستم‌ها منطبق بر معماری مدرن، موجب گردید شرکت اسکوجم با بهره گیری از دوره‌های متعدد آموزشی داخلی و خارجی در زمینه تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، اقدام به تربیت نسلی نوین از مهندسین جوان و کارآزموده و مجریان مجرب و تعلیم دیده نماید و امکان ارائه خدمات تاسیسات مکانیکی تخصصی در بسیاری از پروژه‌های فوق لوکس را بدست آورد.

بدین ترتیب با یاری خداوند متعال و با تکیه بر دانش فنی مدیریت و پرسنل مهندسی و نیز تجربه نیروهای اجرایی، شرکت تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اسکوجم تاکنون موفق به ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و تأمین قطعات سیستم تاسیسات مکانیکی در بیش از ۸۰۰ پروژه ساختمانی و صنعتی گردیده و در این مسیر توفیق ایجاد بالغ بر ۸۰۰ فرصت شغلی برای جوانان این مرز و بوم در کسوت مهندس، تکنسین و یا مجری را بدست آورده است.

چرا اسکوجم؟

  •  به جرأت می‌توان گفت اسکوجم تنها شرکت اجرایی در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان است که دارای واحد خدمات پس از اجرا می‌باشد. شرکت اسکوجم پس از اجرا و در زمان راه اندازی و در بدو بهره برداری در کنار کارفرمایان خود حضوری فعال دارد.

  •  شرکت اسکوجم موفق شده است این باور غلط عام را که نقص و ایراد در محاسبات و اجرا جزئی از تأسیسات مکانیکی ساختمانی است، از ذهن کارفرمایان و کاربران پاک کند. و این امر تنها با دقت و وسواس در طراحی و نظارت امکان‌پذیر گشته است.

ماموریت و چشم انداز

به منظور هماهنگ سازی بیشتر بخش تأسیسات مکانیکی با انبیه و معماری و ارائه خدمات بهتر در پروژه ها، از ابتدای سال 1393، دپارتمان تأسیسات الکتریکی نیز در شرکت اسکوجم راه اندازی گردید. این دپارتمان در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تأسیسات الکتریکی آماده ارائه خدمات به کارفرمایان محترم می باشد. در آینده ای نزدیک ارائه خدمات در زمینه سیستم های BMS، Home Automation، security و .... نیز در لیست خدمات این شرکت قرار خواهد گرفت.

گواهینامه و تقدیرنامه ها