اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان


تاسیسات برقی بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند، زیرا هر روز و هر ساعت از تجهیزاتی استفاده می‌کنیم که به لطف وجود انرژی کار می‌کنند. بنابراین، ایجاد و اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان برای به دست آوردن بهترین عملکرد انرژی و حداکثر ایمنی بسیار مهم است.

استفاده بیش از حد از تاسیسات برقی باعث ایجاد بار اضافه شده و حوادث الکتریکی احتمالی را سبب می‌شود. به همین دلیل، انجام ارزیابی‌های دوره‌ای و توجه به تاسیسات الکتریکی، به خصوص اگر بیش از ۱۵ سال از عمر آن‌ها گذشته باشد، بسیار مهم است. اهمیت به اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان، از بروز حوادث احتمالی، جلوگیری می‌کند و برای همین، تاکید زیادی بر نحوه اجرای صحیح تاسیسات ساختمانی می‌شود.

دوام تاسیسات الکتریکی به عوامل متعددی بستگی دارد: کیفیت طراحی الکتریکی، تکنیک‌های نصب، کیفیت مواد مورد استفاده، نوع نصب و نحوه نگهداری. در صورتی که تاسیسات الکتریکی ساختمان، طی سال‌ها مورد بازبینی قرار نگرفته باشد، لازم است بررسی‌های دوره‌ای انجام شود. در مناطق مسکونی، نصب برق باید حداقل هر ۵ سال یکبار تشخیص داده شود. در ساختمان‌های تجاری هر ۳ یا ۵ سال و در ساختمان صنعتی هر ۱ سال.

به طور خلاصه، مراقبت و نگهداری صحیح از تاسیسات برقی یکی از موثرترین راه‌ها برای جلوگیری از حوادث و صرفه جویی در مصرف برق است. گروه تاسیساتی اسکوجم، با سابقه بی نظیری که در زمینه نصب و اجرای تاسیسات الکتریکی دارد، خدمات قابل قبولی را در این عرصه ارائه می‌دهد.

بدون نگرانی بابت خرابی تاسیسات و هزینه‌های پرداختی خود، می‌توانید به تکنسین‌های مجرب در اسکوجم اعتماد کنید و طراحی و اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان خود را به عهده این مجموعه بگذارید.

 

نصب و اجرای صحیح تاسیسات الکتریکی

 

تاسیسات الکتریکی بخش ضروری زندگی ما هستند، زیرا ما هر روز و هر ساعت از تجهیزاتی استفاده می‌کنیم که به لطف منبع انرژی کار می‌کنند، چه در خانه، محل کار، مکان‌های عمومی و حتی در خیابان، استفاده از تجهیزات و تاسیسات الکتریکی به چشم می‌خورد. بسیار مهم است که اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان، به خوبی انجام شود تا بهترین عملکرد از انرژی را به دست آوریم و مهمتر از همه اینکه امنیت کافی را فراهم کنیم.

مزایای نصب و اجرای صحیح تاسیسات الکتریکی را می‌توان در سه عنصر اساسی خلاصه کرد: ایمنی، صرفه جویی و راحتی.

  • ایمنی

وضعیت نامناسب تاسیسات برقی عامل اصلی حوادث برقی در خانه است. هر افزایش یا کاهش ولتاژی می‌تواند واقعا خطرناک باشد. به همین دلیل، بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که نصب و توجه به الزامات اتصال صحیح رعایت شده است یا خیر.

اگر امکانات خوبی داشته باشیم، می‌توانیم از نشتی‌های احتمالی قابل بروز جلوگیری نماییم. شرکت مهندسی اسکوجم، با ارائه امکانات کافی، در مسیر نیل به این هدف بیش ترین تلاش را به منظور اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان به کار می‌گیرد.

  • صرفه جویی

اگر تاسیسات برقی خوبی داشته باشید مصرف برق شما بسیار کم خواهد شد. تاسیسات قدیمی دارای امکانات ناچیزی هستند که مصرف انرژی را بسیار زیاد می‌کنند. با اعتماد کامل به مهندسان و مشاوران اسکوجم، می‌توانید صرفه جویی وافری در میزان برق مصرفی خود ایجاد کنید.

  • آسایش و راحتی

یک تاسیسات الکتریکی خوب پیش از هر چیز، راحتی را فراهم می‌کند. فعالان و تکنسین‌های مجرب اسکوجم با طراحی و اجرای بهترین انواع تاسیسات الکتریکی، حداکثر راحتی را برای مشتریان ایجاد می‌کنند.

برق یک دارایی بسیار مهم برای کل جامعه است، اما در عین حال بی توجهی به نحوه توزیع و استفاده آن، بسیار خطرناک است، بنابراین، رعایت اصولی که باید با نهایت جدیت و ایمنی برای همه مردم ارائه شود، ضرورت می‌یابد.

علاوه بر موارد فوق، توجه به نصب، نیاز به نگهداری پیشگیرانه برای حفظ عمر مفید و عملکرد صحیح دستگاه‌ها، به طور مداوم احساس می‌شود. تیم تخصصی اسکوجم به شما در مورد نحوه نصب و اجرای تاسیسات الکتریکی ساختمان مشاوره می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا در قبوض برق خود به روشی هوشمند صرفه جویی کنید.

این مجموعه تخصص کافی در زمینه نصب و طراحی تاسیسات الکتریکی دارد.  با تیم فنی اسکوجم تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. با این وجود می توانید بدون نگرانی از بابت افزایش هزینه، از مشاوران فعال در این حوزه استعلام قیمت بگیرید و با خیالی راحت، نیاز خود را برطرف نمایید.