شرکت مهندسی اسکوجم با سابقه درخشان و موفق ۲۰ ساله در ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی در پروژه‌های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان‌های اداری، خدماتی، تجاری و مسکونی ، در جهت حفظ منافع اقتصادی کارفرمایان محترم و تامین آسایش و رفاه شما عزیزان، همراه با گروه واحد بازرگانی اسکوجم با اطمینان و اعتماد خاص در کنار شما خواهد بود.

هدف مجموعه اسکوجم این است که با توجه به در اختیار داشتن نمایندگی فروش محصولات معتبرترین و برترین برندهای ایرانی و خارجی صنعت تاسیسات ساختمان و در نظر گرفتن کیفیت و خدمات پشتیبانی پس از فروش محصولات بتواند براساس نیاز شما با ارائه بسته‌ای از خدمات فنی - مهندسی و اجرائی و محصولات صنعتی مورد نیاز از ابتدا تا انتها در کنار شما بوده و فارغ از هر گونه مشکلات و نگرانی از ارتباط با تعداد زیادی از خدمات‌دهندگان، تمام نیازهای درخواستی شما کارفرمایان محترم را برآورده نماید.

شرکت مهندسی اسکوجم علاوه بر ارائه خدمات مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی، نماینده فروش خدمات و محصولات شرکت‌های پرافتخار و همچنین شرکت‌هایی است که از لحاظ کیفیت فنی و خدمات پشتیبانی، علاوه بر دارا بودن اعتبار و مقبولیت در پروژه‌های ملی و مرجع، جزء برترین برندهای شناخته شده صنعت ساختمان هستند.

چشم انداز شرکت مهندسی اسکوجم تکیه بر توان و دانش فنی نخبگان و تولید تجهیزات مورد نیاز صنعت تاسیسات ساختمان در داخل کشور خواهد بود.

واحد بازرگانی اسکوجم با توجه به نیاز شما کارفرمایان گرامی، آمادگی خود را جهت ارائه و معرفی خدمات فنی و مهندسی شرکت اسکوجم و همچنین تهیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز در تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان اعلام می‌دارد.

 

اسکوجم، نمایندگی محصولات سوپرپایپ

 

شرکت سوپرپایپ نخستین تولید کننده لوله‌های پنج لایه تلفیقی در خاورمیانه در حال حاضر راه حل کامل زیر را عرضه می‌نماید:

 
 

 

درخواست خدمات تاسیسات مکانیکی و الکتریکی اسکوجم